Дренаж Садівник
Дренаж Садівник
Дренаж Садівник
Торгова марка
Виробник - Садівник

Виготовлений методом термічного спікання високоякісної глини в гранулах. 

Використовується:

  • як дренаж: для забезпечення доступу повітря до коріння рослини, запобігає перезволоженню ґрунту, його закислення і як наслідок, загнивання коріння та захворювання рослини.
  • як мульча: для зменшення випаровування вологи з ґрунту, його перегрівання, запобігає утворенню на поверхні ґрунту кірки.
  • як гідропонний спосіб вирощування рослини: корені рослини в керамзитовому дренажі добре утримуються, зволожуються, не ушкоджуються. Укорінення паростків: пересаджені паростки накривають склом, регулярно поливають водою, після проростання коренів, висаджують в ґрунт.
  • для добавок у земляні суміші при вирощуванні рослин в горщиках: надає суміші гігроскопічності, вологоємності, підвищує повітро- і вологопроникність, забезпечує хорошу аерацію суміші.

Вас може зацікавити

Дренаж Green Line

Дренаж Green Line

Природний матеріал, отриманий шляхом термічного спікання високоякісної глини в гранулах. Фракція 0-20 мм.

Використовується:

Як дренаж :для забезпечення доступу повітря до коріння рослини, запобігає перезволоженню ґрунту, його закислення і, як наслідок, загнивання коріння та захворювання

Дренаж Садко

Дренаж Садко

Дренаж – гранули трьох фракцій(3-5мм, 5-10мм, 10-20мм) з розпушеної глини, випеченої при високих температурах. Хімічно – інертний, має нейтральний рН, не розкладається, не має запаху.

Призначення:  

Захищає верхні шари ґрунту від перегріву;

Зменшує випаровування