переробка торфу та виготовлення торф'яних субстратів для професійного та приватного використання
Новинка! Продукт преміум класу! Субстрат для орхідей «Пінія» – спеціальний мікс, виготовлений з кори середземноморської сосни Пінії та кокаїнових чіпсів.
Субстрат "Поліський" – готова до використання спеціальна суміш, виготовлена на основі якісних верхових і низинних торфів з додаванням кварцового піску та мікроелементів. Дрібна структура суміші забезпечує високу здатність поглинання вологи, акумуляцію поживних речовин.
Професійний торф'яний субстрат з Естонії. Використовується для вирощування розсади овочевих, декоративних та квіткових культур, наприклад: томатів, огірків, капусти, хризантем, фіалок, вимогливих до поживного середовища,а також для тепличного вирощування редису та кропу.
Мульча з соснової кори – спеціально виготовлений, 100% натуральний та універсальний матеріал для агротехнічного використання. Мульча пригнічує ріст бур’янів, запобігає попаданню їхнього насіння на грунт, захищає рослини від розмивання прикореневої зони поверхневим стоком води.
компанія

Компанія “Rich Land”  

займається переробкою торфу та виготовленням торф'яних субстратів для професійного та приватного використання

СУБСТРАТ «ПОЛІСЬКИЙ» КОКОСОВИЙ – 100% натуральний та екологічно чистий продукт, що утворений з волокна кокосового горіху.

Виготовлений з кори спеціально відібраної фракції – 8-12 мм, яка необхідна для якісного укорінення молодих орхідей після пересаджування у лотки або маленькі горщики.

Торф'яний субстрат "Універсальний" призначений для вирощування розсади овочевих культур, квітів, саджанців дерев і кущів, газонів і поліпшення структури грунтів.

Створює сприятливі умови для росту та розвитку кімнатних рослин зі збільшеною листовою поверхнею. Збалансований вміст макро- та мікроелементів покращує міцність рослин та підвищує їх стійкість до впливу навколишнього середовища.

Виготовлений методом термічного спікання високоякісної глини в гранулах. 

Каталог
близько
140
найменувань продукції