Зразкова розсада без проблем

Щедрого врожаю томатів, перців та баклажанів не дочекатись, якщо вчасно не подбати про міцну розсаду.

Коли настає час висівати насіння, господині з радістю поринають в приємні клопоти. Шопінг аграрними магазинчиками теж може принести задоволення, особливо якщо йти туди з чітким розумінням особливостей потрібних вам товарів.

З чого почнемо?

З виду, сорту та особливостей насіння. Мрієте про пузаті баклажани з власної грядки — вперед до справи! Початківцям рекомендуємо обирати популярні сорти та перевірених виробників, звертаючи особливу увагу на якість пакування, термін придатності продукції та чітко вказані реквізити фасувальника.

З вибору субстрату. Хочете виростити здорову міцну розсаду з потужним корінням (від якого залежатиме укорінення рослин на постійному місці) — купуйте спеціальний субстрат. Щоб характеризувався дрібною фракцією торфу — базова складова субстрату, від його якості залежать головні показники продукту; володів запасом стартових добрив та підвищеною гігроскопічністю, що досягається завдяки вмісту значної частки верхового торфу та агроперліту— за їх наявності вода, якою ви поливаєте рослини, не стікає на дно контейнеру, а залишається в субстраті, поступово живлячи молоді паростки. Усім цим вимогам відповідає субстрат “Поліський для розсади” на основі високоякісних верхових та низинних торфів з додаванням мікроелементів Fe, Мn, В, Сu, Zn, Мо.

Увага!

Щоб здешевити виробництво субстратів, недобросовісні виробники використовують торф, що придатий швидше для вигототвлення паливних торфобрикетів. Обережно, такий субстрат здатен “спалити” коріння контейнерних рослин!

Полісся - це єдина географічна зона, де зосереджені екологічно чисті торфи . Тільки тут знаходяться родовища торфів, багатих на гумінові кислоти, котрі зумовлюють ріст та розвиток рослин, та амінокислоти, що перетворюють мінерали грунту в легкодоступну для живлення рослин форму. Поліські торфи, поряд з відмінною здатністю до вологоутримання та аерації коріння, володіють також бактерицидними властивостями.

Поліський — субстрат №1 для розсади!