Садко для орхідей
Садко для орхідей
Садко для орхідей
Торгова марка
Производитель - Садко

Готова до використання суміш з низьким вмістом солей та стійкою крупноволокнистою структурою, що сприятливо впливає на кореневу систему рослини, гігроскопічна і повітропроникна.

Натуральні компоненти, що входять до складу субстрату, створюють захист від грибків та бактерій, які прискорюють процеси розкладу органіки. 

Виготовлений на основі термообробленої соснової кори з додаванням деревного вугілля, високоякісного верхового торфу, кокосового торфу та кокосових чіпсів. 

рН (Н2О) Азот (N) загальний Фосфор Р2О5 Калій К2О
5,5-6,5 45-90мг/л 45-90 мг/л 60-120 мг/л

Подобные товары

Садко для зелених рослин

Садко для зелених рослин

Спеціальний субстрат, готовий до використання, виготовлений з верхових і низинних торфів з підвищеним вмістом органо-мінеральних мікро- та макроелементів для кращого розвитку листяної маси.

Застосовується в якості основи для вирощування рослин у відкритих та закритих ґрунтах. 

Дієва формула

Садко для кактусів

Садко для кактусів

Готова до використання суміш на основі низинних торфів з підвищеним вмістом мінералів (крупнозернистого піску, агроперліту, дрібного каменя, мікроелементів Mg, Fe, B, Cu, Zn).

Призначений для вирощування кімнатних рослин родини сукулентів.

Додатковий вміст мінералів забезпечує створення більш

Садко для квітів

Садко для квітів

Субстрат для квітів - повністю готова до використання суміш, основою якої є низинні та верхові торфи з додаванням річкового піску, вулканічної глини, мікро- та макроелементів органічного та мінерального походження.

Застосовується для вирощування та пересаджування кімнатних, балконних і терасних

Садко для розсади

Садко для розсади

Субстрат для розсади - спеціальна готова до використання суміш, збагачена мікро- та макроелементами органічного та мінерального походження, основою якої є високоякісні верхові та перехідні торфи фракцією 0-6 мм для збільшення площі контакту насіння та коренів рослин з субстратом.

Застосовується

Садко для фіалок

Садко для фіалок

Готова до використання спеціальна суміш, виготовлена на основі верхового та перехідного торфу.

Збільшена частка верхового торфу забезпечує життєдіяльність квітучих рослин, вибагливих до багатого мінерального живлення і високої аерації кореневої системи.

Застосовується для вирощування в кімнатах,

Садко для цитрусових

Садко для цитрусових

Високоефективна, спеціальна, готова до використання суміш виготовлена з верхового торфу, низького ступеню розкладу та низинного торфу, біогумусу, крупнозернистого піску, вулканічної глини.

Застосовується для вирощування та розведення кімнатних сортів цитрусових (апельсина, лимона, мандарина,

Садко універсальний

Садко універсальний

Субстрат повністю готовий до використання, виготовлений на основі верхових і низинних торфів з додаванням піску, глини, збагачений мікро та макроелементами органічного та мінерального походження.

Завдяки скорегованому рівню рН 5,5-6,5 і найбільш універсально- збалансованому складу субстрату, може