"Royal Mix" Для розсади
"Royal Mix" Для розсади
"Royal Mix" Для розсади
Торгова марка
Виробник - Royal Mix

Субстрат Rоyal Mix для розсади - спеціально створена, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів дрібної фракції, з додаванням кокосового волокна та вмістом добрив провідних європейських виробників, що містять всі необхідні макро- та мікроелементи.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має високу пористість та антисептичні властивості — пригнічує розвиток шкідливих бактерій.

Кокосове волокно не осідає, не розкладається, створюючи стійку до злежування структуру субстрату. Такий склад суміші має збалансований рівень pH, високу буферність — здатність до накопичення та утримання вологи, високу повітропроникність, що забезпечує рівномірний розподіл повітря по всьому об’єму.

Дрібна фракція торфу (0-6 мм) збільшує площу контакту насінини з субстратом, пришвидшує проростання та генерацію розвиненої кореневої системи. Все це створює сприятливі умови для подальшої пересадки та розвитку рослин.

Призначення: Для висіву, пророщування насіння та пікування овочевих, декоративних культур і квітів.

Спосіб застосування:

  • Висів насіння: Ємність для розсади заповнюють субстратом. В субстраті роблять борозни,ж в які висівають насіння, після чого його акуратно загортають та зволожують. Після цього ємність вкривають тонким шаром розпушеного субстрату.
  • Пікування: На дно ємності, в якій проводять пікування рослин, насипають 5-7 см субстрату, потім в ньому роблять піковником лунки, зволожують їх, пересаджують рослинку. Після цього місця пікування рослин засипають тонким шаром розпушеного субстрату.

Склад: Високоякісні верхові та низинні торфи дрібної фракції (0-6 мм), кокосове волокно, агроперліт, митий річковий пісок, мінеральні добавки, мікроелементи (Fe, Mn, cu, Zn, Mo).

рН Фосфор Р2О5 Азот N Калій К2О
5,5-6,5 100-150 мг/л 80-120 мг/л 120-160 мг/л

Придбати з БЕЗКОШТОВНОЮ ДОСТАВКОЮ за посиланням:
https://gardenclub.ua/product/royal-mix-substrat-dlya-rozsady/

Вас може зацікавити

"Royal Mix" Для декоративно-листяних

"Royal Mix" Для декоративно-листяних

Субстрат «Royal Mix» для декоративно листяних – готова до використання, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна, сапоніту та підвищеним вмістом азотних добрив провідних європейських

"Royal Mix" Для квітучих

"Royal Mix" Для квітучих

Субстрат «Royal Mix» для квітучих –готова до використання, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна та підвищеним вмістом калійних і фосфорних добрив провідних європейських

"Royal Mix" Для орхідей

"Royal Mix" Для орхідей

Субстрат Rоyal Mix для орхідей - виведений дослідним шляхом спеціальний субстрат, створений на основі термообробленої каліброваної кори.

В своєму складі містить верховий торф крупної фракції, деревне вугілля та високоякісні кокосові чіпси і волокно. Дані компоненти створюють пухку повітропроникну

"Royal Mix" Для фіалок

"Royal Mix" Для фіалок

Субстрат «Royal Mix» для фіалок – спеціально створена, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських крупнофракційних верхових та українських перехідних торфів, з додаванням кокосового волокна.

Верховий торф містить до 95% органічних речовин, має антисептичні

"Royal Mix" Кокосовий

"Royal Mix" Кокосовий

Субстрат “ROYAL MIX” КОКОСОВИЙ — 100% натуральний екологічно чистий продукт, утворений з волокон кокосового горіху. При поливі одразу поглинає вологу і утримує її значно довше, порівняно з іншими субстратами. Здатний максимально накопичувати при підживленні поживні елементи для

"Royal Mix" Універсальний

"Royal Mix" Універсальний

Субстрат «Royal Mix» Універсальний – особлива, екологічно чиста суміш, виготовлена з високоякісних прибалтійських верхових та українських низинних торфів, з додаванням кокосового волокна та вмістом добрив провідних європейських виробників, що містять всі необхідні макро- та

New
"Royal Mix" для орхідей "Пінія"

"Royal Mix" для орхідей "Пінія"

Субстрат для орхідей «Пінія» – спеціальний мікс, виготовлений з кори середземноморської сосни Пінії та кокосових чіпсів. Оптимальна фракція кори робить субстрат надзвичайно повітро-проникним, кокосовий чіпс утримує вологу після поливу і забезпечує її рівномірне вивільнення