Mikskaar (Эстония)

Основной продукцией компании «Mikskaar» является кипованый белый верховой торф и субстраты MKS 1, MKS 2 для профессионального использования. Высококачественный эстонский белый торф чрезвычайно ценится во всем мире благодаря своим свойствам - малой зольности и большой водопоглащающей способности, которые создают идеальную среду для выращивания овощей и декоративных растений на открытых и закрытых грунтах. Одним из лидеров по производству и экспорту торфа и торфяных субстратов в Эстонии является компания «Mikskaar»

Сайт "Mikskaar"
La Flora (Латвія)
La Flora (Латвія)

SIA «Laflora» - одне з найбільших торфодобувних підприємств у Латвії, засноване в 1995 році. SIA «Laflora» управляє трьома торф'яними родовищами загальною площею 1,800 га і запасами торфу близько 5.3 млн. тонн. Найбільшим з оброблюваних підприємством родовищ є торф'яне болото Кайга площею близько 800 га, що відрізняється високою якістю торфу, оціненим гідно професійними агрономами та садівниками. SIA «Laflora» спеціалізується у виробництві торфу і торфових субстратів для садівництва. Підприємство щороку видобуває близько 500,000 м³ торфу і виробляє до 150,000 м³ торф'яних субстратів.Технологія виробництва торф'яних субстратів, співпраця з науковцями і система контролю якості забезпечують можливість виробляти якісну  і за індивідуальним замовленням продукцію.

Сайт "La Flora"
Freepeat (Естонія)

Велика увага приділяється видобутку торфу у Балтійському регіоні, Германії та Ірландії, що географічно складають собою природне розповсюдження сировини. Після видобутку торф зберігається в великих закритих терміналах. Це дає можливість забезпечувати постійну якість, що не залежить від погодних умов.

В наш час більшість виробників якісних субстратів використовують контрольовані комп’ютером методи змішування, кваліфікованих консультантів, та інші технічні пристрої. Спеціалісти Freepeat виконують все це, але, на відміну від інших, контролюють весь ланцюжок від видобутку до виробництва субстратів. Це створює перевагу в кількості, якості, однорідності та, звичайно, гнучкості підходу.

На виробничих ділянках матеріали переробляються з використанням високотехнічних прийомів видобутку, змішування, розбивання та просіювання. Застосовується забір готових до аналізу зразків, що запечатуються та зберігаються до відправки. Без всякого ризику, ретельно приготована суміш готова до відправки. Всі субстрати упаковуються відповідно до вимог клієнтів.

Сайт "Freepeat"
Глінка (Білорусь)

ВАТ "Торфопідприємство Глінка" створено в 1948 році для забезпечення торф'яним паливом, торфом для сільськогосподарських потреб населення і організацій. Основна сировина для виробництва продукції - торф - добувається власними силами, підготовка полів здійснюється за рахунок власних коштів підприємства. Основними покупцями торф'яної продукції є: Україна, Польща, Чехія, Туреччина, Словаччина, Німеччина. У ВАТ «Торфопідприємство Глінка» значна увага приділяється питанням якості продукції, так як контроль якості є найважливішим етапом виробничої діяльності. Компания AGRID с 2010 года на рынке материалов и решений для сельского хозяйства, дома сада и огорода, а также спортивных и курортных зон.

Сайт "Глінка"
ПП «Іола» (Україна)

Приватне підприємство «Іола» є надійним оптовим постачальником і виробником, пакувальних матеріалів. Для найбільш повного задоволення замовлень клієнтів «Іола» постійно розширює асортимент продукції, який випускається. Основний напрямок діяльності – це впровадження на ринку України сучасних пакувальних матеріалів для пакування, зберігання та транспортування продукції, що в свою чергу допомагає захистити продукцію від впливу механічних, кліматичних і біологічних пошкоджень. 

Сайт "Іола"
СП ТзОВ "ПОЛІ ПАК" (Україна-Німеччина)

Спільне українсько-німецьке підприємство СП ТзОВ "ПОЛІ ПАК" працює на ринку пакувальних матеріалів з березня 1997 року. Спеціалізація – виробництво високоякісної гнучкої рулонної упаковки для харчової, фармацевтичної і хімічної промисловості. Початково займаючись продажем імпортних пакувальних матеріалів (фольги алюмінієвої, пергаменту, поліпропіленових плівок) підприємство організувало власне виробництво гнучкої упаковки. В кінці 1999 року СП ТзОВ "ПОЛІ ПАК" придбало необхідне для цього обладнання - 6-фарбову флексографічну машину "Olimpia 756" (Німеччина) та бобінорізальні машини "Bielloni" (Італія) і "Kampf" (Німеччина). Виробнича потужність цього професійного обладнання дозволяє виготовляти 100-180 тон високоякісної продукції в місяць. 

Сайт "ПОЛІ ПАК"
Днепропластавтомат (Україна)

Компанія «Днепропластавтомат» є однією з провідних виробників гнучкої рулонної упаковки і пакетів в Україні. Більше десяти років компанія динамічно розвивається, удосконалюючи технології виробництва і якість продукції, що виготовляється. Продукція виробляється на сучасному високотехнологічному європейському обладнанні з високоякісної сировини провідних світових виробників. При виготовленні продукції використовуються новітні біодобавки і технології, що призводять, до значного скорочення терміну розкладання упаковки після її використання, тим самим піклуючись про навколишнє середовище. Продукція компанії «Днепропластавтомат» відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, що пред'являються законодавством.

Сайт "Днепропластавтомат"
Ceres (Польща)

Компанія Ceres розпочала свою діяльність в 1998 році в Польщі, спеціалізуючись на виробництві субстратів на основі кокосового волокна. Постійно розвиваючись і розширюючи асортимент пропонованих товарів, компанія перетворилася в одного з провідних постачальників субстратів, матеріалів і устаткування для розплідників, теплиць, грибівництва, ландшафтного дизайну і т.д. З липня 2007 року працює представництво в Україні. Серед наших клієнтів найбільші тепличні комбінати, розплідники, супермаркети, а також широка мережа дистриб'юторів по всій Україні.

Сайт "Ceres"
AGRID (Україна)

На сьогоднішній день асортимент матеріалів включає: пластикові сітки від компанії TENAX (Італія), агроволокно PLANT-PROTEX виробництва польського концерну TEXTON, сітки для затінення грецького концерну KARATZIS, тепличні і мульчуючі плівки компанії POLITIV (Ізраїль), а також пластикові сітки і агротканина AGROJUTEX від компанії JUTA (Чехія). Компанія AGRID піклується про своїх клієнтів, співпрацюючи тільки з провідними світовими виробниками.

Сайт "AGRID"